Hakkında

Özer ÖZTÜRK

18.07.1980 Ankara Doğumlu, İlköğrenimini ve Liseyi İzmir Çakabey Koleji ve Çakabey Fen Lisesinde yaparak İzmir deki yaşamına devam eden ve Üniversiteyi Dokuz Eylül Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünde okuyarak 2002 de mezun oldu.

İşletme Yüksek Lisansını İzmir Ekonomi Üniversitesi’ nde tamamladı ve aile şirketi olan Gerçek İnşaat’ da İş hayatına 2003 yılında başladı.

İnşaat ve maden alanında Taahhüt işleri yapan aile şirketinde Üretim ve Teknik birimlerde görev yaparak şu anda Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda ve Teknik işler Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Sivil Toplum Kuruluşlarında Gönüllü olarak görev almayı seven, Daha çok proje yönetimi ve yaratıcılık üzerine sonuç odaklı düşünmeyi seven, aktif olarak 11 sivil toplum örgütü üyesi olan ve birçoğunun yönetim kurulu görevlerinde bulunarak topluma hizmet etmeyi seven ve iletişime önem veren bir yapıyla, birçok projede görev almıştır.

İzmir Beşiktaşlılar derneği’ ne 2003 yılında üye olmuş ve 2005 yılında Yönetim kurulu üyeliği göreviyle İzmir de Beşiktaş a Hizmet etmeye başlamıştır. Beşiktaş Kongre üyesi olan ve Beşiktaş a Çocukluğundan beri Sportif düzeyde gönüllü olan ve aynı zamanda bir spor düşkünü olarak futbol, voleybol, masa tenisi, Tenis, Sörf, Kayak, Pilates, Salsa, Basketbol, Bilardo, Yüzme, Atletizm branşlarında spor yapmış ve halen yapmaktadır.

Spor dışında müzik, Tiyatro, Seyahat, Sinema, Piyano çalmak, Motor sporları ile ilgilenmektedir. Favori Renkleri Siyah-Beyaz, Yaşam tarzı spor ve hızlı, Hayata bakışı Pozitif,Düşünce yapısı Atatürkçü, hayat Felsefesi insan odaklı ve hayat amacı mutluluk, keyif ve sevgiyi paylaşmak olarak tanımlanabilir.

Kinestetik ağırlıklı bir yapıya sahip ve hayatı akışına bırakarak, düzen ve özgürlüğe ulaşmayı hedefleyerek, üretmeye ve düşünmeye odaklı, hümanist