HUMAN DESIGN

Merhaba,

Hepimiz bu yaşama hem genetik, hem de kişilik özelliklerimizle geliyoruz. Hepimizin bir tasarımı var. Hiç kimse bir diğerinden iyi veya kötü değil. Herkesin bir yaşam misyonu var. Peki kaçımız bunun farkındayız?

Kendimizi tanımadığımızda bizi biz yapan ve asla değişmeyen özelliklerimizi bilemiyor ve kendimizi değiştirmek için boşuna uğraşıp, savaş verip duruyoruz. Ve bizi yetiştiren kişiler, ailemiz daha çocukluk yıllarımızda bunun için uğraşıp duruyorlar. Ve değiştirilmeyecek özelliklerimizi bilmedikleri için de hem kendileri yeterince mutlu olamıyor, hem de bizim yeterince mutlu olmamıza istemeden engel oluyorlar. Bu yaşama hepimiz kendimiz olmaya ve kendimizi yaşamaya geldik. Ama nasıl?

İşte bu noktada HUMAN DESİGN sistemi devreye giriyor. Doğum bilgilerimizle elde edilen bir formülle elde edilmiş ve doğruluğu kanıtlanmış oldukça güçlü bir sistem. Bu sistemin oluşumu oldukça yeni, 23 yıllık bir geçmişe dayanıyor. Ama içeriği binlerce yıllık kadim bilgilerin toplamından oluşuyor. Aynı zamanda da son derece bilimsel.

Human Design sistemi kendimizi kabul etmemizi ve doğal halimizi yaşamamıza rehberlik ediyor. Ve kişi kendini yaşadığı ve kabullendiği süreçte de doğal olarak yaşamdan arzu edilen tatmini yakalıyor.

Bu rapor bir kez okunup bir yere konulacak raporlardan değil. Lütfen sık sık okuyun, iyice kavrayın. İyice kavradıktan sonra bile ara ara tekrar okuyun. Eğer özelliklerinizi anlar, kendinizi kabul eder ve doğanıza uygun yaşarsanız, hayatın ne kadar keyifli bir yolculuk olduğunu fark edeceksiniz.